Żurawie wieżowe

Żurawie szybkomontujące

  • Mobilne z osiami transportowymi i balastami dla małych budów
  • Dla firm dekarskich, ciesielskich, stolarskich
  • Zmieniających często lokalizacje

Żurawie szybkomontujące

  • Mobilne, dolno obrotowe
  • dla firm budowlanych, często zmieniających lokalizację
  • dla deweloperów

Żurawie wieżowe

  • Górno obrotowe,
  • dla budów większych i bardziej wymagających

Kiedy żuraw będzie Twój, zadaj sobie pytanie:

dlaczego nie kupiłem tego wcześniej?

Żuraw znacząco ułatwia pracę na budowie sprawia, że ​​praca jest znacznie łatwiejsza i tańsza. Przede wszystkim przyśpiesza pracę przez co oszczędzamy pieniądze związku szybszą realizacją . W naszej ofercie mamy nowe żurawie wieżowe i dekarskie jak i używane żurawie są dobrze utrzymane i technicznie bezbłędne, ponieważ są regularnie serwisowane.

Oferujemy również gwarancję na wszystkie z nich.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zaoferować fachową poradę w wyborze, tak naprawdę kupisz taki żuraw, który będzie optymalny dla twojej pracy, a także przygotujemy całą niezbędną dokumentację.

Po zakupie jednego z naszych żurawi możesz liczyć na nas, zapewniając Ci serwis i oryginalne części zamienne, jeśli ich potrzebujesz. Oferujemy wszystko w konkurencyjnych cenach.

Dlaczego nasi klienci mówią, że jesteśmy dobrzy?

Szybsza i bardziej wydajna praca

Żuraw jest bardzo wytrzymały i nie męczy się. Plac znaczącą rolę na budowie i łatwo przenosi materiały wszelkiego rodzaje  ciężarów: zbrojenie, podpory, szalunki, drewniane krokwie, filigrany, odpady, beton, konstrukcje żelazne itp.

Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu żurawia zwiększa się bezpieczeństwo na budowie. Wszystkie ruchy są proste i kontrolowane.

Satysfakcja pracowników

Zadowolenie pracowników zwiększa się, podobnie jak motywacja do pracy, ponieważ dźwiganie ciężkiego materiału i elementów odbywa się za pomocą żurawia – dźwigu. Wykazano, że w konsekwencji zmniejsza się nieobecność pracowników z powodu problemów zdrowotnych.

Profesjonalizm

Twoje profesjonalne podejście do pracy widać z daleka. A to świetna reklama dla nowych klientów.

Większe zyski

Korzystając z żurawia, możesz zaoszczędzić godziny, zmniejszyć liczbę odejść do szpitala ( wypadków) oraz zwiększyć motywację ekipy budowlanej ( zespołu) i reputację wśród inwestorów. Wszystkoto przekłada się na twój zysk.

Oszczędność

Średnio żuraw zastępuje 3  lub więcej pracowników, ponieważ praca wykonywana jest znacznie szybciej; oznacza to że masz mniejszy koszty budowy

Skontaktuj się z nami

Przedstawimy Ci aktualną ofertę IMS