Wynajem żurawi wieżowych nowych i używanych

Zaledwie kilka kroków do znacznie efektywniejszego miejsca pracy

Po odwiedzeniu placu budowy i otrzymaniu informacji o planach budowy, możemy zaproponować odpowiedni żuraw do Twojego projektu. Przygotowujemy całą dokumentację potrzebną do montażu żurawia i odbioru UDT. Uważnie badamy żuraw, zanim pozwolimy operatorowi żurawia na jego obsługę. Dbamy o techniczną perfekcję żurawia z regularną konserwacją, w tym dostarczając oryginalne części zamienne i comiesięczne kontrole, abyśmy mogli zapewnić bezpieczne miejsce pracy. Jeśli wystąpią problemy techniczne, nasz zespół doświadczonych mechaników naprawi problem w ciągu 24 godzin. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w branży żurawi.

Twoja satysfakcja jest naszym sukcesem!

Przekonaj się o naszej skuteczności.

Dlaczego nasi klienci mówią, że jesteśmy dobrzy?

Prosty wynajem

To naprawdę proste, ponieważ wszystko organizujemy. Odwiedzamy plac budowy, a następnie dobieramy optymalny żuraw do twoich potrzeb. Organizujemy transport, montujemy i przekazujemy do pracy.

Szybka i skuteczna konstrukcja

Żuraw działa znacznie szybciej i znacznie wydajniej niż człowiek.

Doradztwo przy wyborze

Posiadamy wieloletnie doświadczenie z różnymi żurawiami (dźwigami), więc możesz być pewien, że polecimy najlepszy sprzęt do Twojego projektu.

Bezpieczeństwo

Oczywistym jest, że żuraw zmniejsza liczbę obrażeń na placu budowy, ponieważ pracownicy są zwolnieni z podnoszenia i przewożenia ciężkich ładunków oraz innych niebezpiecznych czynności.

Montaż i demontaż żurawi

Grupa wyszkolonych i doświadczonych techników zajmuje się opieką nad szybkim i bezpiecznym montażem żurawi. Możemy poradzić sobie z sytuacją nawet w najbardziej wymagających obszarach.

Oszczędność

Średnio żuraw zastępuje 3  lub więcej pracowników, ponieważ praca wykonywana jest znacznie szybciej; oznacza to że masz mniejszy koszty budowy

Skontaktuj się z nami

Przedstawimy Ci aktualną ofertę IMS